A „Rászedett ördög-mesék” c. pályázatunk eredménye

 
 
A „RÁSZEDETT ÖRDÖG-MESÉK” C. PÁLYÁZATUNK EREDMÉNYE

 

 
 
MASZK (15 db)
 
Díjazott:         Kovács Levente  - 6. o.(Hibó Tamás Alapfokú Művészeti Iskola)
                        El-Hefni Nátán Viktor – 8. o. (Egressy Béni Két Tanítási Ny. Á. I.)
                        Nagyfalusi Ákos – 4. a. (Felsővárosi Ált. isk.)
                        Hegedűs Vivien – 4. o. (Kálváriaparti Ált. Isk.)
 
Különdíj:        Huszár Tamás – 3. b   (Egressy Béni Két Tanítási Ny. Á. I.)
                        Major Dorottya – 5. b (Petőfi Sándor EGYMI)
                        Kohajda Szandra – 6. b (   „   )
 
Dicséret:         Garai Luca – 3. b (Egressy Béni Két Tanítási Ny. Á. I.)
                        Fintor Jázmin – 3. b (   „   )
                        Urbán Kitti – 3. b (   „   )
                        Litkei Fanni – 3. b (   „   )
                        Mészáros Lili – 3. b (   „   )
                        Zaja Dóra – 5. b (Markazi Várvölgye Ált. Isk.)
                        Tarnai Jázmin Anna – 6. b (   „   )
 
RAJZ (340 DB)
 
ÓVODÁSOK
 
Díjazott:         Balogh Bianka – 5 é. (GYVÓ Fecske Úti Tagóvodája)
                        Speck Janka – 6 é. (   „   )
                        Majoros Balázs – 6 é. (GYVÓ Platán Úti Tagóvodája)
                        Sebestyén Viola – 6 é. (   „   )
                        Mikola Dóra – 6 é. (Atkári Árnyaskert Óvoda)
                        Törő Kamilla – 6 é. (   „   )
                        Veres Violetta – 4 é. (   „   )
                       
Különdíj:        Szalma Zsombor István – 5 é. (GYVÓ Dobó Úti Tagóvodája)
                        Bíró Dóra – 6 é. (GYVÓ Katona J. Úti Tagóvodája)
                        Együtt Ramóna Kiara – 6 é. (GYVÓ Tündérkert Tagóvodája)
                        Tóth Mercédesz Níla – 7 é. (   „   )
                        Váradi Bence – 6 é. (Nagyrédei Kastély Óvoda)
                        László Luca – 5 é. (Atkári Árnyaskert Óvoda)
                        Szőcs Helka – 4 é. (   „   )
 
Dicséret:         Kis-Benedek Borka – 6 é. (GYVÓ Epreskert Úti tagóvodája)
                        Horváth Dorka – 6 é. (GYVÓ Fecske Úti Tagóvodája)
                        Nagy Larina – 5 é. (GYVÓ Tündérkert Tagóvodája)

                        Gálovits Emese – 6 é. (Atkári Árnyaskert Óvoda)