Helytörténet

HELYTÖRTÉNETI LÁTOGATÓINK FIGYELMÉBE!

Örömmel vesszük, ha munkahelyi, oktatási feladataik, netán érdeklődési körükből fakadó, avagy szabadidős tevékenységük teljesítéséhez kötődően a segítségünket kérik. Hiszen mi azért vagyunk, hogy Önöknek segíthessünk! Ezért, ha igénybe kívánja venni szolgáltatásainkat kérjük jelezzék felénk! A helytortenet@konyvtarhatvan.hu emailcímen írja le, hogy milyen témában kérnek tájékoztatást, mit szeretnének, mit várnának tőlünk, esetlegesen ha ismerik a konkrét nyomtatott dokumentumok címét, rákérdezve, hogy megtalálható-e nálunk – nagyban tudják segíteni a munkánkat, hiszen rá tudunk készülni a feladatokra. Javasoljuk, hogy az Ön által favorizált időpontot is adja meg, amikor be tud jönni hozzánk, és személyesen tudunk segítséget nyújtani. Tehát javasoljuk, hogy két-három-négy nappal előtte írjon emailt, melyben megfogalmazza a könyvtárunk felé óhaját, kérését, gondját-baját-problémáját, jelzi felénk a könyvtár látogatásának tervezett időpontját, és mi munkaidőben még aznap vagy másnap visszajelzünk a leírtakkal kapcsolatban.

Így Ön időt takaríthat meg, hiszen amikor jön, addigra már összekészítjük mindazt a dokumentumcsomagot, amely nagyban segítheti a munkáját. Másrészt pedig nekünk is ad időt alaposan végig gondolni a segítségnyújtás módját, mikéntjét, módszereit, és nem mellékesen a dokumentumok összeszedése is – főleg ha az csak a raktárban érhető el, és külön keresni kell – időigényes tevékenység. Ezért javasoljuk éljen ezzel a lehetőséggel, hiszen mindannyiunk közös ügye a gyors és zökkenőmentes kiszolgálás!

Keressen bennünket, hogy helytörténeti vonatkozású dolgokban a segítségére lehessünk!

Üdvözlettel:
Bacsa Tibor