Felnőtt szépirodalmi és szakirodalmi kölcsönző

FELNŐTT SZÉPIRODALMI ÉS SZAKIRODALMI KÖLCSÖNZŐ

A hatvani Ady Endre Könyvtár felnőtt kölcsönzőjében a látogatók a szabadpolcon elhelyezett könyvállományban önállóan, illetve tájékoztató könyvtárosaink segítségével igazodhatnak el. A szépirodalom betűrendben, a szakirodalom témák szerint csoportosítva található.

A költészet, a dráma, és a krimik kedvelői külön-külön polcon találják meg kedvenceiket.

A Tini-Bázis egy új részleg, ahol a középiskolás, fiatal felnőtt korosztály kedvére válogathat a legújabb regények, képregények, középiskolai kötelező irodalom és szakirodalmi művek között. Egy kicsi, de hangulatos helységben kapott helyet ez a gyűjteményrész. Ebben a teremben találhatóak az idegennyelvi szépirodalmi művek és a fantasztikus irodalom legjava is.