Kárpátiné Ézsiás Edit: „Virág nyíljon, fény nevessen"

Könyvtáros más szerepben…

KÁRPÁTINÉ ÉZSIÁS EDIT „VIRÁG NYÍLJON, FÉNY NEVESSEN” akvarell kamara-kiállítás megnyitó

A kiállítást megnyitja: DR. CS. VARGA ISTVÁN József Attila-díjas irodalomtörténész

Közreműködik:
CSATÁNÉ BARTHA IRÉNKE költő
BODÓ BOGLÁRKA RITA könyvtáros
SZÉCSÉNYI ORSOLYA könyvtáros

Időpont: 2017. október 02., hétfő 16 óra
Helyszín: Bródy Sándor Könyvtár, emelet

Kárpátiné Ézsiás Edit Pro Agria-díjas könyvtáros, a BSK nyug. osztályvezetője 1977-2015-ig volt aktív dolgozója, sokoldalú, kiemelkedő munkatársa intézményünknek. Napjainkban is számíthatunk rá, önkéntesként és a Magyar Irodalomtörténeti Társaság Heves Megyei Tagozata titkáraként segíti munkánkat, de örömmel vállal kulturális feladatokat lakóhelyén, Szarvaskőben is. Ez év februárjától kezdett virágokat festeni. Vallja: „a nyugdíj után is van élet, csak keresni kell az új kihívásokat…” Frissen született képeiből válogatott egy hangulatos, színpompás csokrot a szépséget kedvelő látogatóknak.

„Virág nyíljon, fény nevessen, ahány szív van, mind szeressen.”

/Csatáné Bartha Irénke/