FILM-EZ-ŐK - összállt a második stáb

EZ egy FILM. Ezt a filmet ŐK forgatják. Első (maklári) filmes stábunk után az adácsi könyvtárunkban alakul meg a második stáb június 8-án.
Az 5 alkalmas foglalkozássorozaton egy, a kamaszok problémáit feldolgozó, kortárs regénnyel ismerkedünk meg, majd átvesszük az iPades filmkészítés alapjait, végül egy trailert készítünk az irodalmi alkotáshoz. Az elkészült kisfilmeket a FILM-EZ-ŐK youtube csatornáján publikáljuk.
A program könyves alappillére:
A Könyvespolctúra programunk alapgondolatát folytatjuk, mely szerint a kamaszok szívesebben olvasnak egy könyvet, ha valamely kortársuk ajánlja azt.
A program filmes alappillére:
A filmeket iPaddel forgatjuk, ezzel is ösztönözve a kamaszokat, hogy a későbbiekben a non-stop a kezükben tartott kütyüket (saját mobiljukat, tabletjüket) alkotásra használják.
A program videós ajánlója: ITT

Könyvtár oldalak: