BOSZORKÁNYOS RAJZPÁLYÁZAT

„Nem szárnysuhogás volt az tulajdonképen,
Boszorkányok szálltak arra seprőnyélen.”
/Petőfi Sándor: János Vitéz/

A Vachott Sándor Városi Könyvtár Gyermekkönyvtára rajzpályázatot hirdet „Boszorkányok, boszik, banyák a mesékben” címmel óvodásoknak és általános iskolai tanulóknak.

A pályázat feltételei:

Téma: a népmesék, mesék boszorkányai. Te milyennek képzeled őket?
(Lehet kedvenc boszorkányos meséd illusztrációja is.)

Technika: tetszőleges technika (rajz, festés, mozaik, kollázs…stb.)

Méret: A/4-es műszaki rajzlap

Beküldési határidő: 2012. szeptember 24.

Beküldési cím: GYÖNGYÖK Vachott Sándor Városi Könyvtár
Gyermekkönyvtára - 3200 Gyöngyös, Fő tér 10.

Egyéb feltételek:

- Egy pályázó csak egy pályamunkával nevezhet.
- Minden alkotás hátuljára kérjük ráírni a pályázó nevét, címét, életkorát, iskoláját/óvodáját, valamint az alkotása címét.

Díjazás:

A legjobb rajzokat beküldők könyvjutalomban és egyéb ajándékokban részesülnek, a legszebb rajzokból pedig kiállítást rendez a gyermekkönyvtár, felkerülnek a honlapunkra is.
Az eredményhirdetésre és a kiállítás megnyitására a NÉPMESE NAPJÁN, Boszor-kányszombaton kerül sor a gyermekkönyvtárban 2012. szeptember 29-én.
Érdeklődj a programunkról!

Közönségdíj:

Szavazni lehet az általad legjobbnak tartott pályamunkára a kiállítás ideje alatt. A legtöbb szavazatot kapott alkotó jutalomban részesül.

Esemény dátum:
hétfő, szeptember 24, 2012 - 09:00