A felnémeti fiókkönyvtár hírei

Húsvétváró babák, mamák
Március 26-án 9 órától ismét birtokba vették a babák-mamák a felnémeti fiókkönyvtár galériáját. A kötetlen beszélgetést, zenehallgatást követõen szívesen válogattak a mamák a közelgõ húsvét alkalmából kiállított könyvkínálatból: a színes mese- és  barkácskönyvekbõl,  az ünnepi ételek elkészítéséhez ötleteket adó szakácskönyvekbõl, de találtak itt húsvéti verseket, vagy éppen kiránduláshoz való programokat bemutató könyveket is.
A baba-mama klub folytatódik, találkozunk április 30-án!
FOTÓK

Net-bújócska a pásztorvölgyi iskola kisdiákjaival
A pásztorvölgyi iskola kis elsõseivel ellátogattunk "egyszervolt" országba, játszottunk, meséltünk, rejtvényt fejtettünk a "kiskobakkal", megtudtuk, hogyan él az éticsiga; megnéztük, hogy megérkezett-e a gólya a nagyhalászi fészkére, de a pandamaci életébe is bepillantottunk a webkamerán keresztül a San Diego-i állatkertben. Végül a Kaláka együttessel együtt énekeltük a tavaszváró Búj-búj zöldágat.
FOTÓK