Az Idegen Nyelvi Részleg könyvajánlója - 2008. május

Pons nyelvtanfolyam haladóknak

A könyvhöz tartozó 2 audio CD-én anyanyelvi beszélõk által elõadott párbeszédek hallhatók. 12 lecke, nyelvtani összefoglaló és szójegyzék segít a nyelvtudás továbbfejlesztésében.

A tananyag B1-es szintû.

Pons szókincs könnyedén CD-Rom – olasz

Pons szókincs könnyedén CD-ROM - olasz
A szavakat a mindennapi életbõl vett példák segítségével, szövegkörnyezetben tanulhatod meg. Így gyorsabban megérted és helyesen fogod õket alkalmazni. Tesztfeladatok segítik a megszerzett tudás elmélyítését és ellenõrzését.

Pons német nyelvtan röviden és érthetõen

A kis könyvecske segítségével gyorsan és könnyen tudsz utánanézni a legfontosabb szabályoknak. A szabályok érthetõ, laza, humoros stílusban íródtak. Akkor is használhatod, ha most kezdtél el nyelvet tanulni és akkor is, ha csak frissíteni szeretnéd a tudásodat.. Ötleteket ad, hogy hogyan kerüld el a tipikus hibákat.

Pons nyelvtanfolyam kezdõknek – német

Pons nyelvtanfolyam kezdõknek - német
A 16 részre bontott folytatásos történet segít megtanulni a szavakat, és fejleszti a hallás utáni szövegértés készségét. Változatos feladatok során tanulod meg és gyakorlod be a nyelvtant. 4 ismétlõ feladat segít a tudás elmélyítésében. A függelékben megtalálod a feladatok megoldásait, részletes nyelvtani összefoglalót, a hanganyag szövegét és a szószedetet.

A könyvhöz két db audio CD, egy darab szókincs CD és 1 db utazó-CD tartozik. Ez utóbbit akkor is használhatod, ha úton vagy, vezetsz, vagy éppen futsz.

Pons üzleti nyelvkalauz - francia

A könyv üzleti alkalmakkor használatos szavak és kifejezések gyûjteménye. Tartalmazza az üzleti életben megkövetelt viselkedési szokásokat és illemszabályokat. Felhívja a figyelmet a kulturális különbségekre és az ebbõl adódó esetleges félreértésekre.

Könyvtári ajánló - Bródy: