Bébillér - családi mesekör

Ahogy minden hónap második hétfőjén, úgy november 14-én délután is benépesült a gyermekkönyvtár. A Bébillér családi mesekör  mesés-kézműves programjára gyűltek egybe a családok. Itt igazán jelen volt minden generáció. Az egészen pici babáktól a tisztesebb korú felnőttekig együtt hallgatták a szomjas bányatörpe történetét, s aztán a közös munkálkodásban találtak nagy örömöt. Remek kis ujjbábokat készítettek, színeseket, vidámakat, ötletdúsakat. Közben fogyott a „batyuból” előkerült alma, keksz, az illatos mézes tea, zsongott a könyvtár a jóleső tereferétől, kuncogástól, kacagástól. Ismét jó volt együtt lenni, jó volt büszkén mutatni egymásnak az elkészült remekműveket, örvendezni egymás sikerének. Decemberben találkozunk, addig is jó családi meséléseket és fabrikálásokat otthon.

a hónap meséje...

Esemény dátum: