Diskurzus - gyermekkönyvtári módszertani műhely

November 7-én, hétfőn ismét találkoztak egy kis diskurzusra, tapasztalatcserére az egri gyermekkönyvtári módszertani műhely tagjai. Az alkotóműhely célja a tapasztalatok megosztása, ötletek gyűjtése, a szunnyadó kreativitás kibontakoztatása. A DISKURZUSokon  a rengeteg megvalósult ötlet és személyes élmény megismerése, s a batyuból jött munkaebéd alatti tapasztalatok kicserélése inspiráló a könyvtárosok számára, a derűs hangulatú beszélgetések szellemi feltöltődést adnak, a gondok megosztása sokszor megoldási stratégiát nyújtanak. Így volt ez most is. Alaposan megrakott szellemi batyuval távoztak a résztvevők, ami mégsem lesúlyozta annak hordozóját, hanem talán inkább megkönnyítette lépteit. Egyvalamiben pedig mindenki bizonyossá lehetett: nem vagyunk egyedül.

Esemény dátum:
hétfő, november 7, 2011 - 10:00 to 15:00