INTERNET FIESTA

DIGITÁLIS ÍRÁSTUDÁS – DIGITÁLIS TANULÁS – KÖNYVTÁR

2021-ben már 22. éve annak, hogy márciusban a könyvtárak készülődnek az Internet Fiesta programjaira, az Informatikai és Könyvtári Szövetség illetve a Nemzeti Kulturális Alap támogatásával.

Az első Fiesta óta az internet mindennapjaink részévé vált. Ma a rendezvények célja a digitális írástudás terjesztése és az internet felhasználási lehetőségeinek minél szélesebb körű bemutatása. A rendezvény tartalma évről évre igazodik a tartalmi szolgáltatások egyre szélesebb skálájához, a könyvtárak pedig mindig nagyon sok ötlettel töltik meg a Fiesta napjait.

Az idei fesztivál programjaira 2021. március 18 - 25. között kerül sor, ezúttal a virtuális térben.

A hatvani Ady Endre Könyvtár a következő játékokkal készült a programra:

RIGMUS/RITMUS - IRODALMI KVÍZJÁTÉK GYERMEKEKNEK

DALKÖ(L)TÉSZET - IRODALMI KVÍZJÁTÉK MINDEN KOROSZTÁLYNAK

http://fiesta.kjmk.hu/ oldalon pedig további érdekes programokat találhatnak az érdeklődők.

Reméljük, hogy az online bemutatók, informatív előadások, internetes fejtörők, játékok között minden korosztály talál érdekes információt.

Bízunk benne, hogy 2021-ben a virtuális térben is hasznos és szórakoztató időtöltést kínálunk tanuláshoz és szórakozáshoz egyaránt.

Ady Endre Könyvtár, Hatvan

Könyvtár oldalak: