DIS-KURZUS - módszertani műhely Heves megyei könyvtárosoknak

A Bródy Sándor Megyei és Városi Könyvtár szeretettel vár minden érdeklődő könyvtároskollégát 2016. június 27-én, hétfőn a DIS-KURZUS Gyermekkönyvtári Módszertani Műhely következő találkozójára.
Téma: Emésztő
Nem csak az számít, hogy mit eszel, mit emésztesz, hanem az is, hogy téged mi emészt. (Rick Warren)
Júniusi DIS-KURZUSunk alapötletét az a fantasztikus terülj asztalkám adta, amelyet ripsz-ropsz összeraktak a diskurálók februárban. Emésztgettük a felröppentett, nevetésre ingerlő poént: "Következő diskurzusunk témája az evés lesz!"
Hát legyen! Testi-lelki-szellemi étvágyunk terülj asztalkája, mindenjáró malmocskája lesz a téma: az irodalom, a mesék, a játékok, a gondolatok, az ötletek tálalásában. Úgy, hogy mindez ne elemésszen bennünket, hanem mindezeket jól megemésztve egészségben gyarapodjon test, lélek és szellem egyaránt.

Részletes program:

(A programleírás nem feltétlenül az egyes elemek sorrendje)
1.    Egészséges emésztéseink Csóka Judit pszichológus előadása
2.    Nem vagyok műfordító, de... Bálintné Fadgyas Eszter könyvtáros (Gyermekkönyvtár)
3.    Étvágy és irodalom Komló-Szabó Ágnes könyvtáros (Hálózati csoport)
4.    Mindenevők – ami mindenkinek ízleni fog Pauer Erika könyvtáros (Gyermekkönyvtár)
5.    Vidéki ízek – egyveleg Pintérné Pordány Mária könyvtáros (Gyermekkönyvtár)
6.    Koktél – frissítő játékok Luzsi Margó könyvtáros (Gyermekkönyvtár)
7.    Ebéd: "Terülj, terülj asztalkám" – hozott hazaiból

Bejelentkezés:
A programon a részvétel ingyenes, de előzetes bejelentkezéshez kötött.
2016. június 17-éig a a szaboagi@brody.iif.hu e-mail címen, illetve a 36/517-576 telefonszámon.

Mindenkit szeretettel várunk!

Könyvtár oldalak: