Helyszínváltozás! Életfogytig Rock and Roll : zenés beszélgetés Kóbor Jánossal

Kóbor János, becenevén Mecky, az Omega együttes frontembere, Kossuth-díjas és Liszt Ferenc-díjas énekes közönségtalálkozóra várja a rajongókat és minden érdeklődőt, ahol mesél életéről, az Omega történetéről és terveiről, a készülő új Omega lemezről. Az óriási érdeklődésre való tekintettel a találkozó helyszíne módosult.

Helyszín: Megyeháza Díszterme (Eger, Kossuth u. 9)

Időpont: 2016. március 4. 16 óra

A belépés díjtalan!

Facebook esemény: itt.

A Bródy Sándor Könyvtárban tartott rendezvényen való részvétellel tudomásul veszem, hogy a rendezvényen fénykép- és videofelvétel készül, továbbá tudomásul veszem és hozzájárulok ahhoz, hogy az így készült fénykép és videofelvételek a könyvtár által nyilvánosságra hozhatóak, felhasználhatóak. Amennyiben nem járul hozzá az Önről készített fénykép- vagy videofelvétel nyilvánosságra hozatalához, kérjük, jelezze kollégánknak. Köszönjük!