Pályázzon új mosógépre, a könyvtár segít!

Pályázati Felhívás

„Otthon Melege Program – Segítségnyújtás a Központi Könyvtárban”
Háztartási nagygépek – mosógép – energia megtakarítást eredményező cseréje alprogram

A Bródy Sándor Megyei és Városi Könyvtár Olvasószolgálati munkatársai segítséget nyújtanak a pályázóknak a pályázat elektronikus úton történő feltöltésében nyitva tartási időben (Hétfő: 13.00 – 18.00, Kedd – Péntek: 10.00 – 18.00).

A Nemzeti Fejlesztési Minisztérium pályázatot tesz közzé cselekvőképes nagykorú természetes személyek részére, a háztartások energiahatékonyságának növelése érdekében, meglévő háztartási nagygépek (mosógép) magas energiahatékonyságú, új berendezésekre történő cseréjének támogatására.

Személyenként és lakásonként legfeljebb egy háztartási nagygép cseréjére nyújtható be pályázat.

Kizárólag a pályázati portálon található „Regisztrált kereskedők listáján” szereplő kereskedőtől beszerzett háztartási nagygép cseréhez nyújtható támogatás.

A pályázatot kizárólag elektronikus úton, a pályázati portálon keresztül nyújthat be a Kormányzati Portálon ügyfélkapus regisztrációval rendelkező természetes személy.

A benyújtási időszak: 2015. július 14. – 2015. szeptember 30.

A részletes pályázati felhívás elérhető itt.