Orosz irodalom fogadtatása Magyarországon : irodalmi est

Az Egri Orosz Nyelvi Klub és a Bródy Sándor Megyei és Városi Könyvtár szeretettel meghívja önt és kedves barátait az Orosz Kulturális Napok Egerben rendezvénysorozat részeként megrendezendő Orosz irodalom fogadtatása Magyarországon című irodalmi estre.

Időpont: 2015. június 26. (péntek) 16 óra

Helyszín: Bródy Sándor Könyvtár Zenei és Idegen Nyelvi Gyűjtemény (Eger, Kossuth Lajos u. 18.)

Előadások:

- Az orosz irodalom fogadtatása a XIX. és XX. században, az orosz irodalom műfordításai
Csata Béláné Irénke, Baloghné Kis Ilona és Belkovné Gulyás Rozália tolmácsolásában

- Szabóné Tamila Nefelejcsek című verseskötetének bemutatása

A belépés díjtalan.

A Bródy Sándor Könyvtárban tartott rendezvényen való részvétellel tudomásul veszem, hogy a rendezvényen fénykép- és videofelvétel készül, továbbá tudomásul veszem és hozzájárulok ahhoz, hogy az így készült fénykép és videofelvételek a könyvtár által nyilvánosságra hozhatóak, felhasználhatóak. Amennyiben nem járul hozzá az Önről készített fénykép- vagy videofelvétel nyilvánosságra hozatalához, kérjük, jelezze kollégánknak. Köszönjük!