Vendégeink Szépírók Bács-Kiskun Megyéből - 86. Ünnepi Könyvhét és 14. Gyermekkönyvnap

A Bródy Sándor Megyei és Városi Könyvtár szeretettel meghívja önt és kedves barátait következő irodalmi programjára. A hét fős alkotói delegációt Kovács István József a Bács-Kiskun Megyei Költők és Írók Baráti Köre elnöke és Nagy L. Éva a Montázs Magazin főmunkatársa vezeti. Házigazda: Csatáné Bartha Irénke költő, a Magyar Irodalomtörténeti Társaság Heves Megyei Tagozat Szépírói Tagozatának vezetője.

Időpont: 2015. június 11. csütörtök, 16.00
Helyszín: Bródy Sándor Könyvtár
3300 Eger, Kossuth L. u. 16.

A Bródy Sándor Könyvtárban tartott rendezvényen való részvétellel tudomásul veszem, hogy a rendezvényen fénykép- és videofelvétel készül, továbbá tudomásul veszem és hozzájárulok ahhoz, hogy az így készült fénykép és videofelvételek a könyvtár által nyilvánosságra hozhatóak, felhasználhatóak. Amennyiben nem járul hozzá az Önről készített fénykép- vagy videofelvétel nyilvánosságra hozatalához, kérjük, jelezze kollégánknak. Köszönjük!