Sátorfalva – erdei könyves tábor

Helyszín: Nagyvisnyó mellett, a Bán – patak völgyében
Időpont: 2015. július 2-11.
Tábor: nomád jellegű
Résztvevők életkora: általános iskola első osztályt végzettektől középiskolát idén végzettekig
Étkezés: napi négyszeri, házias jellegű,
Részvételi költség: 39.000,-Ft, több részletben is befizethető legkésőbb június 20-ig

Program:
Gyerekeknek mondjuk:
Sok minden vár rád a táborban: a barátaid, a patak, a hegyek, az erdő, a sok program. Fogunk túrázni, készítünk hangszereket, hálót, batikolunk, sok vidám játékot játszunk, megtanulunk bűvészkedni, gyógyító teákat kotyvasztunk, csillagot lesünk, madarakat figyelünk, bütykölünk ajándékokat, megmásszuk a hegyeket, tikokat fürkészünk ki, bukfencezünk és nevetünk sokat.
És persze szeretettel várnak rád a felnőttek, akik gondoskodnak rólad és jókedvedről.

A szülőknek mondjuk:
A mesék, játékok, természetismeret, túra, sport, alkotó tevékenységek játékos és kiegyensúlyozott váltakozása biztosítja, hogy az együtt töltött idő derűs, harmonikus és kiegyensúlyozott legyen a gyerekek számára. A napi tevékenység során kis és nagycsoportos foglalkozások követik egymást adott napirend szerint.
Gyermekek iránt elkötelezett, derűs kedvű felnőttek, friss levegő, erdei környezet, új impulzusok és új barátságok várják a leendő táborozókat, akik erős, megtartó közösségre is lelnek a 10 nap során.
A tábort az EKMK és a Bródy Sándor Könyvtár Gyermekkönyvtára szervezi közösen.

További információ:
Kovács Katalin igazgató EKMK  36 /  517-555