Úton hozzád - Közönségtalálkozó Fejős Éva írónővel az 86. Ünnepi Könyvhéten

A Bródy Sándor Könyvtár tisztelettel meghívja önt és barátait a 86. Ünnepi Könyvhét és a 14. Gyermekkönyvnap következő programjára. Közönségtalálkozó és dedikálás Fejős Éva írónővel a Plázakönyvtárban.

"Az új regényem ötlete a Száz Éjjel Ügynökség írása közben merült fel bennem, az alapötlet annyira megragadott,
hogy párhuzamosan elkezdtem írni ezt a regényt is. És végül a kíváncsiságom győzött: ideiglenesen félbehagytam
a Száz éjjel vártam folytatását, hogy megtudjam, hová kanyarodik az Úton hozzád története.
Mindig nagy vágyam volt, hogy írjak egy jogi krimit, most ez megvalósulhat!"
– mondta a szerző új készülő regényéről.

Ideje: 2015. június 03. (szerda) 17 óra
Helyszín: Agria Park – Plázakönyvtár

A Bródy Sándor Könyvtárban tartott rendezvényen való részvétellel tudomásul veszem, hogy a rendezvényen fénykép- és videofelvétel készül, továbbá tudomásul veszem és hozzájárulok ahhoz, hogy az így készült fénykép és videofelvételek a könyvtár által nyilvánosságra hozhatóak, felhasználhatóak. Amennyiben nem járul hozzá az Önről készített fénykép- vagy videofelvétel nyilvánosságra hozatalához, kérjük, jelezze kollégánknak. Köszönjük!