DIS-KURZUS megyei továbbképzés könyvtárosoknak

A Bródy Sándor Megyei és Városi Könyvtár szeretettel vár minden érdeklődő könyvtároskollégát 2015. június 1. hétfőn a DIS-KURZUS Gyermekkönyvtári Módszertani Műhely következő találkozójára.
Téma: Szemmel verés, avagy mindennapjaink vizuális és virtuális agressziója és szemete
Helyszín: Bródy Sándor Könyvtár Gyermekkönyvtára, Eger Bartók Béla tér 6.

Részletes program:
Programunk egyes elemei – előző alkalommal jól bevált módon – kötetlenül kapcsolódnak egymáshoz. Ily módon a résztvevők folyamatosan új és új impulzusokkal kapcsolódnak egymáshoz, a program elemeihez, no és persze megtanulnak védekezni a szemmel verés ellen is.
- (el)Rettentő! - kiállítás. Hozz magaddal egy-két könyvet, amit rémesnek találsz. Koordinátor: Komlóné Szabó Ági könyvtáros
- Látod? Nem látod? Na látod! – vizuális játékok. Vezeti: Luzsi Margó könyvtáros
- na Ne(t) má’! - fricskás előadás. Előadó: Komló Csaba, Eszterházy Károly Főiskola
- "Kifestő" – krea(k)tív könyvtárosok. Ötletek könyvtári plakátokra - egységes stílus, egyedi megoldások. Instruktorok: Bálintné Fadgyas Eszter, Pintérné Pordány Mária, Pauer Erika könyvtárosok
- Ebéd – Terülj, terülj asztalkám, a szokásos módon batyuból, hozott ételekből.

Bejelentkezés:

A programon a részvétel ingyenes, de előzetes bejelentkezéshez kötött 2015. május 27-éig a fmarta@brody.iif.hu vagy a szaboagi@brody.iif.hu e-mail címeken, illetve a 36/517-576 telefonszámon.

Mindenkit szeretettel várunk!

Könyvtár oldalak: