Magyar Könyvtárosok Egyesületének küldöttközgyűlése

A Magyar Könyvtárosok Egyesülete küldöttközgyűlést tartott 2015. május 06-án az Országos Széchényi Könyvtárban.
A küldöttközgyűlés határozatképes volt, így a meghirdetett napirend szerint elvégezhette munkáját. Jóváhagyásra került a közhasznúsági beszámoló, valamint az elnök, a főtitkár, az ellenőrző bizottság elnöke és a tanács elnöke beszámolt az eltelt ciklusról. A küldöttek elfogadták a beszámolókat és megköszönték a leköszönő Elnökség munkáját.
Ezt követően megtörtént a választás:  A küldöttközgyűlés az MKE elnökévé Barátné dr. Hajdu Ágnest, főtitkárává Gerencsér Juditot, az Ellenőrző Bizottság elnökévé Dr. Amberg Esztert választotta.

Elnökségi tagok lettek:
 Buzai Csaba
 Eszenyiné dr. Borbély Mária
 Fehér Miklós
 Kiss Gábor
 Oros Sándor
 dr. Redl Károly
 Takáts Béla

Az elnökség póttagja lett:
 Zsigáné Kóródy Judit
 Venyigéné Makrányi Margit

Az MKE Ellenőrző Bizottság tagja lett:
 Dr. Hangodi Ágnes
 Elekes Eduárdné
 Koglerné Hernádi Ágnes

A Magyar Könyvtárosok Egyesületének Heves Megyei Szervezetéről ITT tájékozódhat.