Alexander Brody Heves megyei kiskönyvtárakba látogat

Könyvtárunk névadójának, Bródy Sándornak unokája kitüntetett figyelmet fordít a Bródy Sándor Könyvtár kistelepülési könyvtáraira is.
Alexander Brody 2015. május 7-én a felsőtárkányi és a mátraballai könyvtárakba látogat, ahol részt vesz a „Mindenki tud rajzolni” című rendhagyó könyvtári foglalkozáson. A gyermekfoglalkozásokat Barabás Zsófi és Moizer Zsuzsa elismert fiatal képzőművészek tartják.
A Bródy Sándor Megyei és Városi Könyvtár 78 Heves megyei kistelepülésre szolgáltat könyvtári ellátást, az országos Könyvtárellátási Szolgáltató Rendszer keretében. A könyvtári alapszolgáltatások – új könyvek beszerzése, a könyvtárak megújítása, modernizálása, szakmai tanácsadás – mellett könyvtári rendezvények szervezésével is támogatjuk a falvakat. Az olvasással, a könyvtárak megismertetésével hozzájárulunk a kistelepüléseken élő lakosság életminőségének javításához.
A gyermekfoglalkozások időpontjai és helyszínei:
2015. 05. 07. 10.00 óra
Felsőtárkány Könyvtári, Információs és Közösségi Hely Cím: 3324 Felsőtárkány, Fő út 157.
2015. 05. 07. 13.00 óra
Mátraballa Könyvtári, Információs és Közösségi Hely Cím: 3247 Mátraballa, Petőfi Sándor u. 5.

Könyvtár oldalak: