Tükörképek avagy egy "lélekbúvár" élettapasztalatai - Horváth Éva kötetbemutatója - Internet Fiesta

A Bródy Sándor Megyei és Városi Könyvtár tisztelettel meghívja Önt és barátait az Internet Fiesta keretében megrendezésre kerülő Horváth Éva: Tükörképek avagy egy "lélekbúvár" élettapasztalatai című könyvbemutatójára. Köszöntőt mond és a könyvet méltatja: Udzeliné Murányi Enikő Balaton község polgármestere.

Időpont: 2015. március 24. kedd 17 óra
Helyszín: Bródy Sándor Könyvtár, Böngésző
3300 Eger, Kossuth L. u. 16.

A belépés díjtalan!
Találkozzunk a könyvtárban!

Kedves Olvasónk!

2015. március 25-én szerdán 17 órától kerül megrendezésre Horváth Éva: Tükörképek – avagy egy „lélekbúvár” élettapasztalatai című könyvének bemutatója a Bródy Sándor Könyvtárban. A kötetbemutatóhoz kapcsolódik az alábbi játékunk! Amennyiben kedvet érez hozzá, töltse ki az itt található önismereti tesztet és hozza el magával a rendezvényre. A beszélgetés végén Horváth Éva segítségével névtelenül elemezzük ki a teszt eredményét, melynek eredményeképpen értékes információkat kaphatnak önmagukról. Akik a teszt végén található adatlapot kitöltik, levágják majd a bemutató előtt bedobják a könyvtárban található dobozba, azok között értékes könyveket sorsolunk ki.
A tesztet innen töltheti le.

Kellemes időtöltést!