Természetvédelem a könyvek tükrében

A Bródy Sándor Megyei és Városi Könyvtár szeretettel meghívja Önt és barátait a „Természetvédelem a könyvek tükrében” c. rendezvényére,
a Bükki Nemzeti Park Igazgatóság által 2014-ben megjelentetett könyvek bemutatójára.

A köteteteket bemutatják a BNPI munkatársai:

Baráz Csaba (Kaptárkövek a Bükkalján)
Fitala Csaba (Változó bükki madárvilág)
Holló Sándor (Lézerszkennelés a kunhalmok és földvárak védelmében)
Schmotzer András (A hevesi füves puszták növényvilága)
Tóth László (Természetvédelem és tájhasználat)

A rendezvényt megnyitja: Dr. Horváth Ákos a BNPI igazgatója
Időpont: 2014. november 27., csütörtök 16.30 óra
Helyszín: BSMVK Központi Könyvtár

Az érdeklődők választhatnak az ingyenes kiadványcsomagból, valamint a kötetek a helyszínen megvásárolhatók.

A Bródy Sándor Könyvtárban tartott rendezvényen való részvétellel tudomásul veszem, hogy a rendezvényen fénykép- és videofelvétel készül, továbbá tudomásul veszem és hozzájárulok ahhoz, hogy az így készült fényképés videofelvételek a könyvtár által nyilvánosságra hozhatóak, felhasználhatóak. Amennyiben nem járul hozzá az Önről készített fénykép- vagy videofelvétel nyilvánosságra hozatalához, kérjük, jelezze kollégánknak. Köszönjük!