„Így gyűjtök én!” - bemutató Német Erzsébet néprajzi gyűjtéseiből

A Bródy Sándor Megyei és Városi Könyvtár tisztelettel meghívja Önt és barátait Német Erzsébet önkéntes néprajzgyűjtő, néptánc pedagógus, az Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai intézet tanára díjnyertes munkáinak bemutatására.

Témája Felsőtárkány és Gyöngyöspata népviselete a XX. században. A munkák a Magyar Néprajzi Társaság által kiírt Tradíció Néprajzi Gyűjtő Pályázat I. II. 2013-2014 filmre rögzített dokumentumai.

Közreműködnek: felsőtárkányi hagyományőrzők,
gyöngyöspatai hagyományőrzők
és az Egri Csicsergő énekegyüttes tagjai
Helye: Bródy Sándor Megyei és Városi Könyvtár, 3300 Eger, Kossuth Lajos u. 16.
Ideje: 2014. november 25. kedd 17 óra
A belépés díjtalan!
Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

A Bródy Sándor Könyvtárban tartott rendezvényen való részvétellel tudomásul veszem, hogy a rendezvényen fénykép- és videofelvétel készül, továbbá tudomásul veszem és hozzájárulok ahhoz, hogy az így készült fényképés videofelvételek a könyvtár által nyilvánosságra hozhatóak, felhasználhatóak. Amennyiben nem járul hozzá az Önről készített fénykép- vagy videofelvétel nyilvánosságra hozatalához, kérjük, jelezze kollégánknak. Köszönjük!