Megújult Eger belvárosa - Szecskó Károly kötetbemutatója

A Bródy Sándor Megyei és Városi Könyvtár szeretettel meghívja Önt és barátait a Könyvtár által szervzett, az ÉMOP-2009-3.1.2/c-09-2f-2011-0001 számú, a Dobó tér- Eger-patak - belvárosi térsor funkcióbővítő rehabilitációja című projekt keretében megvalósuló könyvbemutatóra.

Szecskó Károly: Megújult Eger belvárosa
A kötetet kiadja a Heves Megyei Mérnöki Kamara
Fotó: Molnár István Géza

A régi képeslapok Tóth László és a Bródy Sándor Megyei és Városi Könyvtár gyűjteményéből valók.

Időpont: 2014. november 24., hétfő 16:30 óra
Helyszín: Bródy Sándor Megyei és Városi Könyvtár, Böngésző
3300 Eger, Kossuth L. u. 16.

Találkozzunk a könyvtárban!

A Bródy Sándor Könyvtárban tartott rendezvényen való részvétellel tudomásul veszem, hogy a rendezvényen fénykép- és videofelvétel készül, továbbá tudomásul veszem és hozzájárulok ahhoz, hogy az így készült fényképés videofelvételek a könyvtár által nyilvánosságra hozhatóak, felhasználhatóak. Amennyiben nem járul hozzá az Önről készített fénykép- vagy videofelvétel nyilvánosságra hozatalához, kérjük, jelezze kollégánknak. Köszönjük!