Gyere, mondok mesét neked! - Népmese Napja 2011

Szeretettel várjuk Önt, családját és barátait szeptember 24-én, szombaton 11.00 órára a Bródy Sándor Megyei és Városi Könyvtár Gyermekkönyvtárába - együtt lenni csak úgy régimódian, jól érezni magunkat mesemondó, mosolygó, derűs emberek társaságában - GYERE, MONDOK MESÉT NEKED! gyerekeknek, felnőtteknek című programunkra.
Közreműködik: Balázs Diána (Dr. Kemény F. Ált. Isk.) zongorán és Komló Petra (Dr. Kemény F. Ált. Isk.) oboán
A programra szeretettel várjuk a halláskárosult érdeklődőket is!
Tolmácsol: Kévés Zsuzsanna jelnyelvi tolmács
A program egyúttal a Bébillér családi mesekör és a Sárkánykör - mesekör felnőtteknek ünnepi nyitórendezvénye is.
Meselátó szemek című kiállításunk a rendezvény előtt megtekinthető az épület színháztermében (a Népmese Konferencia programjának kezdése miatt 11 óráig). Fotók: Pauer Erika és Bálintné Fadgyas Eszter

Részletes program:
Mesélnek felnőttek:
Pap Ildikó riporter, Szt. István Rádió, Eger
Demkó Balázs paróchus, Egri Görög Katolikus Szervezőlelkészség
Juhász Attila bv. ezredes, Eger
Nagy Zoltán adjunktus, EKF ének-zene tanszék, Eger
Buzás Eszter sárkányköröző, Sárkánykör, Eger
Jelnyelven mesél:
Szőke Mihály géplakatos, ezermester, Eger
Orosz nyelvű mesemondás az Egri Orosz Nyelvi Klub közreműködésével
Mesélnek gyerekek:
Lakatos Richárd Kerecsendi Ált. Isk.
Polgár Zsombor Dr. Kemény F. Ált. Isk. Eger

Talán éppen itt és most sikerül valakinek „elmondania a mesék meséjét, amitől egyszerre jobbá-szebbé változna a világ s az emberek.” (Kányádi Sándor)

Esemény dátum:
szombat, szeptember 24, 2011 - 11:00 to 12:30