Tematika műhelyfoglalkozásra

Kedves kollégáim!

Sok erőt kívánok nektek a sok munkához, ami vár rátok 2011/2012-ben!

A műhelyfoglalkozás tematikáját tervezem, időpont még nincs, de az is hamarosan. Kovács Ilona felajánlotta a Bornemisza felújított iskolai könyvtárát helyszínnek, tehát ott találkozunk.

A tervezett tematika:

Aktualitások

A biblioterápia lehetőségei a könyvtárban – Zentainé, a múltkor nem volt idő rá, most egy kicsit megint beszélnénk róla, viszem a novellát is a gyakorlati bemutatóhoz.

Iskolai Könyvtári Világhónap lehetőségei, tervei

Az alábbi témákhoz keresek jelentkezőket, vannak munkacsoportjaink is, de bárki elvállalhatja, kb. 10-15 perces beszámolókra gondolok:

Tankönyves tapasztalatok: ha van új vagy más a korábbiakhoz képest.

A könyvtár-pedagógiai program haszna – a TÁMOP által elkészült program tapasztalatai, esélyei

Alkotó könyvtárosok bemutatkozása: ha valakinek bármilyen hobbija, művészeti, tudományos tevékenysége, kutatása van és szívesen megmutatja magát, kérem, tegye meg!

Köszönöm, hogy átnézitek és gondolkodtok a témákon, ha egyéb ötlet van, kérlek, jelezzétek. Szeretném, ha hasznos lenne a műhely és tényleg műhely lenne: egymásnak átadva tudásunkat, tapasztalatainkat gazdagodhatnánk.