Zenés, interaktív műsor Csányon

2014. február 5-én zenés bemutatóval egybekötött interaktív műsort rendezett a Csányi Könyvtári, Információs és Közösségi Hely. A gyermekek a Palinta Társulat (Veres Andrea és Török György) előadását nézhették meg, amelyben lelkesen részt is vettek. Jutalmul a műsor végén meglepetés ajándékot kaptak. Az előadásban minden gyermek aktív szerepet vállalt, mert az előadó gondoskodott kellő felszerelésről. A „hangszereket” felnőttek osztották szét egy közös dal erejéig. De voltak önként jelentkezők is, akik közül az előadó választotta ki a szereplőket, figyelve arra, hogy a jelentkezők közül mindenki szerepelhessen. A műsorban Zelk Zoltán, Ágh István, Osvát Erzsébet költeményeit hallhattuk megzenésítve, közös énekkel, játékkal színesítve a gyermekek örömére.

A hírtküldte: Kerek Attila, Csány