Kálnoky László Emlékkönyv kötetbemutató

A Bródy Sándor Könyvtár szeretettel meghívja Önt és barátait a „Nyisd ki a világot! – országos könyvtári szolgáltatások bővítése, fejlesztése az oktatás és képzés támogatásának érdekében” c. pályázat Olvassunk, beszélgessünk a Magyar Irodalomtörténeti Társaság Heves Megyei Tagozatával programsorozatának következő programjára.
Vendégeink Alföldy Jenő irodalomtörténész, Dr. Ferencz Győző irodalomtörténész, Kaiser László költő, író, a Hungarovox Kiadó vezetője. A házigazda Dr. Cs. Varga István irodalomtörténész, a MIT Heves Megyei Tagozat elnöke. A kötetbemutatót követően kerül sor az Apor Elemér terem avatására. Köszöntőt mond Habis László Eger MJV polgármestere. A rendezvény meghívója ITT tekinthető meg.

Időpont: 2013. december 05., csütörtök 16 óra
Helyszín: Bródy Sándor Könyvtár
3300 Eger, Kossuth L. u. 16.