Eszmecsere a könyvekről

A Bródy Sándor Megyei és Városi Könyvtár tisztelettel meghívja önt és kedves barátait a „Nyisd ki a világot! – országos könyvtári szolgáltatások bővítése, fejlesztése az oktatás és képzés támogatásának érdekében” c. pályázat Olvassunk, beszélgessünk a Magyar Irodalomtörténeti Társaság Heves Megyei Tagozatával c. programsorozatának Eszmecsere a könyvről c. rendezvényére.
Vendégünk: Dr. Lőkös István irodalomtörténész, nyugalmazott egyetemi tanár, a Horvát Tudományos és Művészeti Akadémia tagja.
A szerző legújabb köteteit bemutatja: Dr. Kiss Gy. Csaba irodalomtörténész, a rendezvény házigazdája: Dr. Cs. Varga István irodalomtörténész, a MIT Heves Megyei Tagozat elnöke. A rendezvény meghívója ITT tekinthető meg.

Időpont:
2013. november 12., kedd 16 óra
Helyszín:
Kálvin-ház
3300 Eger, Markhot F. u. 2.