Könyves Vasárnapi Zsivajgó Teaház a könyvtárban

2010. október 10-én, vasárnap egész napos nyitva tartással és vidám családi játékkal vájuk a könyvtárunkba látogatókat. A derû, az oldott hangulat garantálja majd, hogy mindenki megtalálja a kedvére valót.
Közremûködnek: Gaál Gaszton, zongora, valamint Kabai Rebeka és Kabai Rozi, ének

FOTÓK

Benne:

10.00 "Egy csésze vigasz, egy csésze derû, egy csésze…" – irodalmi délelõtt valódi teaház hangulattal. Könyvtárosok "vers-étlap"-ról szóban és írásban szolgálnak fel verseket.
Helyszín: BSK Központi Könyvtár
10.00 Családi angol újratöltve - Hogyan segíthetik a szülõk kisgyermekeik angol tanulását?
Elõadással kombinált angoloktatás a szülõk jelenlétében, akik eközben elleshetik a foglalkozás technikáját
Közremûködik: a Helen Doron Nyelviskola
Helyszín: Idegen Nyelvi Részleg
10.30 "Irodalmi mûvek álló élõképekkel "- könyves Activity családoknak
A családoknak 3 élõképben kell bemutatniuk kedvenc irodalmi mûvüket,a többiek megpróbálják kitalálni azt.
11.00 Vidám családi társasjátékok az egész családnak

Ebéd

13.00 Nevet a család
A Nagy Ho-ho-ho- horgász elõadás "még egyszer, hátulról".
A program a bábszínész mesterség kulisszatitkaiba avatja be a kíváncsi felnõtteket "hátulról",  miközben a gyerekek az elõadást elölrõl élvezik.
Közremûködik: a Babszem Jankó Gyermekszínház
14.00 Mese kicsiknek és nagyoknak
Retro-mozis hangulat az 50-es 60-as évekbõl, amikor még a könyvtárban sláger program volt a diafilm-vetítés.
Retro-mozi: diafilm-vetítés kicsiknek
Mesék felnõtteknek: múltidézõ klasszikus magyar népmesemondás eredeti, átíratlan, finomítatlan magyar népmesékbõl
Helyszín: BSK Központi Könyvtár
15.30 Énekel a család – a Leverunda énekegyüttes segítségével (Farkas Ferenc Zeneiskola)