Az Első Felnémeti Közösségi Napon a 2. sz. fiókkönyvtár

Elsõ alkalommal került megrendezésre 2010. június 20-án vasárnap egyfajta ismerkedõ, egész napos programsorozattal színesített közösségi nap a felnémeti városrészben. A helyi civil szervezetek, lakóközösségek, és helyi intézmények bemutatkozásán részt vett a 2. sz. felnémeti fiókkönyvtár is. Színes ismertetõkön, szórólapokon igyekeztünk bemutatni a könyvtár szolgáltatásait, rendezvényeit, és a kedvcsináló könyvkínálón kívül, ingyenes beiratkozási lehetõséget is kínáltunk a helyieknek, akik éltek is a lehetõséggel, hiszen 54 taggal bõvült a beiratkozott könyvtárhasználók száma. Vendégünk volt a helyi születésû Nagy Ernõ festõmûvész, aki szívesen osztotta meg emlékeit az itt töltött gyermekévekrõl, pályafutásáról.
FOTÓK