Irodalmi Honfoglaló Heves megyében - szeptember 30-ig várjuk a pályázatokat

logoAz egri Bródy Sándor Megyei és Városi Könyvtár és a Heves Megyei Önkormányzat Pedagógiai Szakmai és Közmûvelõdési Szolgáltató Intézménye az Összehangolt könyvtári szolgáltatásfejlesztés és az olvasáskultúra népszerûsítését támogató programsorozat lebonyolítása Heves megyében a Bródy Sándor Megyei és Városi Könyvtár vezetésével TÁMOP 3.2.4-08/1-2009-0056 címû pályázati konstrukció keretében pályázatot hirdet 3 kategóriában a Heves megyei írók, költõk életének, munkásságának megismertetése, népszerûsítése céljából.
Rejtvényfüzetek, és többfordulós Hírlap-totó játékos, de irodalmi ismereteket is igénylõ feladataival, zenés író-olvasó találkozóval és könyvillusztrációs pályázattal szeretnénk népszerûsíteni Heves megye öt kiemelkedõ alkotóját és mûveiket: Apor Elemért, Bródy Sándort, Gárdonyi Gézát, Remenyik Zsigmondot és Zalár Józsefet.
A pályázatban az általános iskolásoktól a középiskolásokon át a felnõttekig mindenki részt vehet.

Beküldési határidõ mindhárom kategóriában: 2010. szeptember 30.

támop