Ajándékozzon könyvtárat!

Ajándékozza szeretteinek az olvasás örömét, az információszerzés élményét! Váltson olvasójegyet családtagjainak, barátainak a Bródy Sándor Könyvtárba, és ezzel helyezzen a karácsonyfa alá egy évre érvényes könyvtári tagságot! Szeretettel várjuk a Központi Könyvtárban (Eger, Kossuth L. u. 16), a Zenei és Idegen Nyelvi Gyûjteményben (Eger, Kossuth L. u. 18.), valamint a Gyermekkönyvtárban (Eger, Bartók B. tér.6.)!

Ön is könyvtárat ajándékoz karácsonyra?

Az ünnepi akció keretében 2009. december 14. és december 23. között 50% kedvezménnyel vásárolhat egyéves könyvtári tagságot!
Az ajándék olvasójegy ára felnõttek részére: 1100.-Ft, diákok és nyugdíjasok részére: 500.-Ft.
Helyezzen a karácsonyfa alá belépõt a nyugalom és béke szigetére, az információk tárházába: a Bródy Sándor Megyei és Városi Könyvtárba!

A MI KÖNYVTÁRUNK AZ ÖN KÖNYVTÁRA!

Az advent idején naponta apró ajándékkal kedveskedünk egy-egy olvasónknak, akit az aznapi látogatók közül sorsolunk ki.

Boldog karácsonyt kívánunk!