Szabó Balázs Pilinszky irodalmi estje

Változás: Szabó Balázs színházi próbájának elhúzódása miatt a kezdés: 16.30!

Szabó Balázs Pilinszky irodalmi estjét tekinthetik meg az érdeklődők 2012. április 19-én 16.30-kor a Zenei és Idegen Nyelvi Gyűjteményben a MÁRAI-KALEIDOSZKÓP - Pályázat a Márai-listára beválasztott könyvek olvasókkal történő megismertetésére és más irodalmi programok, valamint író – olvasó találkozók támogatására Heves megye könyvtáraiban rendezvény keretében a Nemzeti Kulturális Alap támogatásában.

"a Pilinszky versek fürdőkádból születtek, kockás pléd alól..... akkoriban nem voltam boldog és simogatott minden ami ért.....társak lettünk, ismeretlenül is ismerős érrendszer. Most csak mesélek mindenről.... ami rajtam kívül van, velem, egy sokkal öregebb szó egy sokkal fiatalabb zene mellett....."
szabóbalázs

Honlap: szabobalazsbandaja.hu