Digitális Jólét Programajánlat

Nyilvánvalóvá vált, hogy az online tájékozódáshoz, vásárláshoz, banki ügyintézéshez, szórakozáshoz és mindenekelőtt az információhoz és tudáshoz való szabad hozzáférés óriási előnyt biztosít a digitális kompetenciákkal rendelkező emberek, közösségek, szervezetek részére.
Ez a felismerés hívta életre a Digitális Jólét Programot (DJP), melynek egyik legfontosabb célkitűzése, hogy Magyarország, és annak minden polgára és vállalkozása a digitalizáció nyertesei közé kerülhessen.
A könyvtár fontosnak tartja, hogy bekapcsolódjon abba a képzési folyamatba, mely hozzájárul a könyvtárlátogatók digitális készségeinek fejlesztéséhez.

Miben segíthetünk Önnek? Kérjük, válasszon programajánlatunkból! Töltse ki a kérdőívet IDE kattintva, vegyen részt ingyenes foglalkozásainkon!
A jelentkezések összegzése után személyesen fogjuk keresni Önt a programokon való részvétel egyeztetése céljából.