Detektika: Világszám!

Interaktív nyomozós játék a Detektika Cast színészeivel és Mészáros Dorka íróval

Imádod a CSI-t, a Gyilkos elméket vagy a Sherlockot? Szereted a kihívásokat és az izgalmas rejtvényeket? Rajongsz a krimikért?

A Detektika egy interaktív nyomozós játék, mely során te is megoldhatod a fondorlatos bűntényt, amelyet Mészáros Dorka, az Én vagy senki szerzője eszelt ki. Vegyél részt a játékban, légy tagja a nyomozó csapatnak, válj másfél órára profi kihallgatóvá! A titkoktól terhes hangulat, az izgalom és a remek szórakozás garantált!
Kérdezz, hallgass, jegyezz, figyelj! Rakd össze te a Világszám! rejtélyét!

"Illegális kaszinó, óriási tartozások, csalás, féltékenység, sötét titkok és az Éji Cirkusz... Mit rejtegetnek a vacsoravendégek? És melyikük lökte le Rolit a lépcsőn? Derítsd ki te!"

Tiniknek, felnőtteknek, szakmabelieknek, civileknek, krimirajongóknak – Neked találtuk ki!

Most mindezt átélheted személyesen június 29-én a Bródy Sándor Könyvtárban, ahol a Detektika bemutatja ötödik játékát! Világszám!

Jelentkezés: IDE kattintva vagy személyesen a Központi könyvtárban
Facebook esemény IDE kattintva érhető el.

Időpont: 2018. június 29., péntek 20:30 óra