Rendhagyó irodalom óra Csuja Imrével

2018. április 13-án délután Csuja Imre Jászai Mari díjas, érdemes és kiváló művész látogatott el a mi kis falunkba, könyvtárunkba.
A művész úr a hatodik, a hetedik és a nyolcadik osztályos diákoknak tartott egy rendhagyó irodalom órát, a költészet napja alkalmából. A jelenlévő tanulókon kívül pedagógusok, könyvtárosok és a község olvasói is eljöttek, s egy csodálatos ember feledhetetlen előadását láthatták. Az óra után a gyerekek és a felnőttek megrohamozták a színművész urat az autogramokért és egy-egy közös fotóért. Cserébe pedig egy "üveg(be zárt) tigris"-sel leptük meg őt.
Köszönjük a Bródy Sándor Megyei és Városi Könyvtárnak, hogy létrehozta ezt a találkozót! Életre szóló élményt kaptunk!
A hírt küldte: Nagyné Farkas Anita, Felsőtárkány