30 órás szakmai alapképzés KSZR munkatársak részére

A Bródy Sándor Megyei és Városi Könyvtár 30 órás szakmai alapképzést szervez a Heves megyei könyvtári szolgáltató helyek munkatársai számára. A képzés során röviden áttekintjük a könyvtári munka főbb gyakorlati kérdéseit, a HEVESTÉKA Heves megyei Könyvtár-ellátási Szolgáltató Rendszer (KSZR), valamint a hazai könyvtári rendszer működését.
Elsősorban azok jelentkezését várjuk, akik semmilyen szakismerettel nem rendelkeznek a könyvtári munkáról, de szeretnék feladatukat megfelelő tájékozottsággal, felelősséggel, az elvárásoknak megfelelően végezni.
A továbbképzésen való részvétel (1 fő/település) ingyenes és tartalmazza az ebéd - illetve igény esetén - a szállás költségét is.
(Szállás kollégiumban: Szent János Ház 3300 Eger, Foglár u. 6.)

Időpont: 2018. április 16-18. 8.00-16.00 (30 óra)
Helyszín: Bródy Sándor Megyei és Városi Könyvtár 3300 Eger, Kossuth L. u. 16.
Tematika, órarend: részletes órarend

A képzéshez minimum 5 fő jelentkezése szükséges. A részvételről legkésőbb 2018. április 12-éig visszajelzést kérünk telefonon/e-mailben Komló-Szabó Ágnesnél (tel: 36/517-576) szaboagi@brody.iif.hu vagy Farkas Mártánál (tel: 20/546-1826), fmarta@brody.iif.hu.

Könyvtár oldalak: