Mesejáték Mikófalván

2018. március elején a mikófalvi könyvtár vendége volt a Galagonya Bábszínház.
Kis iskolásaink, az ovisok, valamint a felnőttek is nagyon nagy szeretettel fogadták Őket. Voltak, akik korábban is látták már előadásukat és örültek, hogy újra eljöttek hozzánk.
Az előadás előtt Havassy György bemutatta és figyelmünkbe ajánlotta Benedek Elek meséskönyvét, amely könyvtárunkban is megtalálható.
Az előadás, amelyet most elhoztak nekünk, A kecskegidák és a farkas c. mesejáték volt. Nagyon élveztük mindannyian, kicsik és nagyok egyaránt.
A művészek egyszerre több bábot mozgattak és a bábokat különböző hangon szólaltatták meg.
Néhány jelenet nagyon vicces volt, és egy nagyon tanulságos történetet láthattunk.
A mese végeztével a gyerekek közelről is megnézhették, meg is foghatták a bábokat. Ezt nagyon-nagyon élvezték. Nagy tapssal köszöntük meg ezt a színvonalas előadást.

A hírt küldte: Kormos Péterné, Mikófalva