Ingyenes angol nyelvtanulási lehetőség a Zenei és idegennyelvi gyűjteményben

nyelvA Bródy Sándor Könyvtár Angol társalgási klubja Európai Uniós segítséggel lehetőséget kínál ingyenes angol nyelvtanulásra. A jelentkezésnél előnyt élveznek azok, akik átmenetelig hátrányos helyzetűek. Munkanélküliek illetve fiatal anyukák akik gyesen vannak ezért anyagilag hátrányos helyzetbe kerülhettek. Inaktívak (nyugdíjasok) vagy fogyatékkal élnek. Nem szükséges nyelvvizsga vagy magas szintű nyelvtudás, de szükséges, hogy a jelentkező rendelkezzen minimális nyelvtudással (részt vett vagy vesz szervezett iskolai oktatásban, munkahelyi nyelvtanfolyamon, 50 éven felülieknek szervezett ingyenes nyelvoktatás 1 modulján, nyelviskolában egy kurzuson). Amit kínálunk: ingyenes nyelvgyakorlási és tanulási lehetőség barátságos környezetben, jó társaságban, szórakoztató módon. Mindenki a saját nyelvi szintjén vesz részt a foglalkozásokon, arról a szintről fejlődhet, ahol jelenleg tart. A foglalkozások középpontjában a beszéd, a nyelvi kifejezőkészség és a beszédértés fejlesztése áll. A pályázat lehetővé teszi, hogy a részvevők egy-egy nyelvi szituációt életszerű helyzetekben gyakoroljanak (pl. kirándulnak, utaznak, étteremben vacsoráznak, ebédelnek, kávéznak, vásárolnak stb.) Amit kérünk: a pályázat 2 évig tart, a résztvevőnek vállalnia kell, hogy lehetőségei, élethelyzete függvényében betartja ezt az időszakaszt, és a pályázat végégig részt vesz a foglalkozásokon. A foglalkozások hétfőnként lesznek, 16.30 és 17.30 között a Bródy Sándor Könyvtár Zenei és idegennyelvi gyűjteményében (3300 Eger, Kossuth u. 18.), a foglalkozásokat Lindsey Cuen tartja. Lindsey személye és tanítási módszere garancia arra, hogy vidáman, szórakozva, szinte észrevétlenül is lehet tanulni! Jelentkezés: a 36-517-599 vezetékes illetve a 30-6053119 mobil számon, személyesen a könyvtár Zenei és idegennyelvi gyűjteményében.
Az első foglalkozás időpontja: 2018. január 29.
A foglakozásokra10 főt tudunk fogadni, a helyek betöltése a jelentkezés sorrendjében történik.