Új folyóirat a Zenei és idegennyelvi gyűjteményben - Good Housekeeping

maryberryA háztartás kérdései, életvezetési tanácsok, szépség és egészség, helyes táplálkozás, különleges vagy éppen gyorsan elkészíthető receptek, termékismertetők, cukiságok, házi kedvencek, a brit királyi család és egyéb koronás fők:), aktuális kulturális érdekességek – ez a Good Housekeeping, ami egyaránt szerez kellemes perceket a nyelvtanulóknak illetve azoknak, akik jól és könnyedén olvasnak angolul és szívesen lapozgatnak színes magazinokat. A szöveg igényes ugyanakkor jól érthető és követhető. A januári szám címlapján a Sütimesterből ismert és sokunk által kedvelt könnyed, tüneményesen okos és mindig elegáns 83! éves Mary Berry, akiről sok mindent meg is tudhatunk, ha beleolvasunk ebbe a vonzóan színes, „habos” és divatos, de egyáltalán nem felszínes magazinba.

Könyvtári ajánló - Bródy: