KAK-2018-majus

Május

HELYI ÉRTÉKEK II. – KINCSEK ÚTON, ÚTFÉLEN

Őrizd a múltat, mutasd meg a jelent, tervezd a jövőt!

Fotópályázatot hirdetünk Kincsek úton, útfélen címmel.

Téma: a település épített és természeti értékei, szellemi kincsei vagy híres/különleges lakói. Személyes érzelmek, benyomások a lakóhelyről: dombok teteje, tanyák fényei, legendák földje, erdők mélye, kastélyok, várak romjai, arcok, étkek.
Pályázni két kategóriában lehet: felnőtt és gyermek korcsoportban. A részletes kiírást 2018. május 1-jéig juttatjuk el minden HEVESTÉKA könyvtárba elektronikus úton.

A beérkezett pályaműveket egy szakmai zsűri fogja elbírálni, a legjobb alkotásokból 2018 szeptemberében kiállítást szervezünk a Bródy Sándor Könyvtárban, majd a tárlatot vándorkiállítás formájában útjára bocsátjuk a HEVESTÉKA könyvtárakba.

A FOTÓPÁYLÁZAT RÉSZLETEI

Könyv: Klemanovics Márk, Korbely Attila, Szabó E., Imre, Enczi Zoltán, Richard Keating:
Makrofotózás és teleobjektíves fényképezés - 2017 újdonságaival.