DIS-KURZUS - módszertani műhely Heves megyei könyvtárosoknak

A Bródy Sándor Megyei és Városi Könyvtár szeretettel vár minden érdeklődő könyvtároskollégát 2017. november 27-én, hétfőn a DIS-KURZUS Gyermekkönyvtári Módszertani Műhely következő találkozójára.
Téma: Élő gyakorlat - Ötletadó programok 4.
Helyszín: Bródy Sándor Könyvtár Gyermekkönyvtára, Eger, Bartók tér 6. sz. 105. ajtó
Ez évi DIS-KURZUSaink minden műhelynapját arra a gondolati szálra fűztük fel, hogyan lehet a sokféle jól bevált gyakorlatot más könyvtárakban is megvalósítani. Műhelymunkáink középpontjában a közvetlen tapasztalatszerzés lehetősége állt a személyes élményeken keresztül. Ezt folytatjuk most is az örömteljes várakozás közösségi lehetőségeinek jegyében.

Program:
KÜLÖNLEGES NAP lesz ez az alkalom. Tele meglepetéssel, örömmel, játékkal, lélekfrissítéssel. Azért, hogy a bennünk megszülető öröm fényét és melegét át tudjuk sugározni a könyvtárunkba betérő emberekre, azért, hogy a mi készülődésünk az ünnepre példa legyen: türelemről, együttlétről, figyelemről.
Ez alkalommal két különleges kérésünk van minden résztvevő felé:
1. aki jön, hozzon magával egy kinyomtatott szöveget – népmesét, műmesét, novellát, verset, verscsokrot, idézetet – ez ajándék lesz majd valakinek,
2. aki jön, küldjön ünnepi recepte(ke)t 2017. november 23-áig a gyermekkonyvtar@brody.iif.hu címre, a tárgyba ez kerüljön: Recept DIS-KURZUSra. Mindezt azért, hogy egy remek kis ünnepi szakácskönyvet állíthassunk össze mindenki örömére, amit még karácsony előtt elektronikus formában eljuttatunk a települési könyvtárakba.

Közben déltájban ebéd
A résztvevőket kérjük, hogy hagyományainknak megfelelően hozzanak valami finom „hazait” a közös asztalra – de most valami különlegeset, ünnepi köntösben.

Bejelentkezés:

A programon a részvétel ingyenes, de előzetes bejelentkezéshez kötött.
2017. november 23-áig a szaboagi@brody.iif.hu e-mail címen, illetve a 36/517-576 telefonszámon.

Mindenkit szeretettel várunk!

Könyvtár oldalak: