Detektika: Fekete királynő című interaktív nyomozós játék a TiniZug második születésnapján!

A TiniZug második születésnapja alkalmából a Bródy Sándor Megyei és Városi Könyvtár szeretettel meghívja Önt, családját, Téged és barátaidat Mészáros Dorka az „Én vagy senki” szerzőjének Detektika: Fekete királynő című interaktív nyomozós játékára.

Időpont: 2017. október 08., vasárnap 14 óra
Helyszín: Bródy Sándor Könyvtár, Központi könyvtár – 3300 Eger, Kossuth Lajos u. 16.

Jelentkezés: űrlap kitöltésével IDE kattintva vagy személyesen a Központi könyvtárban
Facebook esemény elérhető ITT.

Imádod a CSI-t, a Gyilkos elméket vagy a Sherlockot? Szereted a kihívásokat és az izgalmas rejtvényeket? Rajongsz a krimikért?

A Detektika egy interaktív nyomozós játék, mely során te is megoldhatod a fondorlatos bűntényt, amelyet Mészáros Dorka, az Én vagy senki szerzője eszelt ki. Vegyél részt a játékban, légy tagja a nyomozó csapatnak, válj másfél órára profi kihallgatóvá! A titkoktól terhes hangulat, az izgalom és a remek szórakozás garantált!
Kérdezz, hallgass, jegyezz, figyelj! Rakd össze te a Fekete királynő rejtélyét!

Almásy Gergelyt meggyilkolták. Megfojtották a konyhában. A fején lévő sérülés a halottkém szerint a halála előtt keletkezett. A halál ideje 22:00-23:00 közé tehető. 11 gyanúsított van. Kezdődhet a nyomozás…

Tiniknek, hallgatóknak, felnőtteknek, szakmabelieknek, civileknek, krimirajongóknak – Neked találtuk ki!

Most mindezt átélheted élőben október 8-án, a Könyves Vasárnapon, ahol a Detektika, a Fekete királynő vár Rád!