Babák a könyvtárban - térségi szakmai nap Heves megyei könyvtárosoknak

A Bródy Sándor Megyei és Városi Könyvtár 2017. június 13-án, kedden 9-13 óráig térségi szakmai napot tart a felújított rózsaszentmártoni Könyvtár, Információs és Közösségi Helyen (Rózsaszentmárton, Kossuth út 1/a.) Babák a könyvtárban címmel.
A délelőtt tematikája a legkisebb, 0-3 éves korosztály köré szövődik.
Témák:
•    Hogyan hívjuk be őket a könyvtárunkba?
•    Ezt miért érdemes megtenni és hogyan lesz ebből gyümölcsöző kapcsolat minden részt vevő számára, beleértve a könyvtárost is?
•    A nap saját élményt ad, egy kis eszmecserével, élő bemutatóval, közös játékkal fűszerezve.

A programot Bálintné Fadgyas Eszter a Bródy Sándor Könyvtár gyermekkönyvtárosa tartja.
Házigazda: Báti-Dobos Szilvia rózsaszentmártoni könyvtáros

Az eseménydús délelőtti program közös ebéddel zárul.

Bejelentkezés:
A programon a részvétel ingyenes (tartalmazza az ebéd költségét), de előzetes bejelentkezéshez kötött 2017. június 8-áig a szaboagi@brody.iif.hu e-mail címen, illetve a 36/517-576 telefonszámon.

Mindenkit szeretettel várunk!

Könyvtár oldalak: