Kuflikkal ismerkedtek Boconádon

Május elején a boconádi könyvtárban Játsszunk színházat c. interaktív foglalkozáson vettek részt az óvodások. A gyerekek megismerkedtek a Kuflikkal. Először is Eszter bemutatta nekik mind a 7 kuflit, majd meghallgatták és meg is nézték az egyik mesét, mely nem volt más, mint a Jóéjszakát, kuflik! c. mese. Memóriajátékot játszottak és még a Kuflik nevét is megtanulták! Majd jöhetett a kufli mondóka és végül, de nem utolsó sorban pedig a gyerekek elkészítették a saját kuflijukat! Nagyon szép kuflik készültek és remekül szórakoztak a gyerekek, nagyon tetszett nekik a foglalkozás! A foglalkozás végén rögtön ki is kölcsönözték a boconádi könyvtárban lévő kuflis könyveket, hogy az óvodában is meséljenek róluk az óvó nénik még több történetet!
Nagyon szépen köszönjük Bálintné Fadgyas Eszternek ezt a szuper délelőttöt, és persze a Bródy Sándor Megyei és Városi Könyvtárnak is!

A hírt küldte: Szabó Dóra, Boconád