Plankolj a könyvtárral!

Plankolj a könyvtárral, azaz feküdjön hason vigyázzban minél viccesebb helyeken Eger városában bárhol, fotóztasd le magad, majd töltsd föl a fotót a közösség Facebook oldalára!

A plank szabályai:

1.A legfontosabb szabály, a plankod legyen mindig biztonságos!

2.Feküdj arccal lefele, a plank alatt végig legyen kifejezéstelen az arcod!

3.A lábaid tartsd egyenesen összezárva!

4.A karod szorosan a tested mellett legyen kinyújtva, az ujjaid zárd össze!

5.A plank lehet egypontos és többpontos is, attól függően, a tested hány helyen van alátámasztva.

6.Fotózd le a plankot, és töltsd fel a www.facebook.com/plankingeger oldal üzenőfalára, persze előtte lájkold az oldalt! :-)

7.Szólj a barátaidnak, hogy egy lájkkal ismerjék el plankos eredményeidet!

Csak két kikötés: ön- vagy közveszélyes és környezetromboló plankokat nem fogadunk el!!!!

A planking verseny augusztus 31-ig tart, akinek feltöltött fotóját addig a legtöbben lájkolják 1 éves ingyenes könyvtári tagságot és az egri McDonald’s Eger étterem szíves felajánlásának köszönhetően McDonald’s menükártyákat nyerhet!

Könyvtári plankok a Hangtárnokon: itt

Ha tetszik az ötlet, nyomj egy Tetszik gombot a közösség Facebook oldalán: itt

Hajrá! :-)