Rock and roller – rajzoljanak a Magyar Dal Napjára!

A Magyar Dal Napja rendezvénysorozatában a Bródy Sándor Könyvtár zenei gyűjteménye újra részt vesz 2011. szeptember 11-én (vasárnap). A zenei programok szervezés alatt vannak, de szeretnénk egy kiállítást is berendezni “Rock and roller” címmel. A városi rendezvény főszereplője az egri születésű Kovács Kati lesz, aki a Dobó téri fellépés előtt ellátogat gyűjteményünkbe, megnyitja a kiállítást s egy rövid “énekes-közönség” beszélgetésen is részt vesz. Szeretnénk, ha Önök is támogatnák a Magyar Dal Napját azzal, hogy rajzokat, képzőművészeti alkotásokat, fotókat küldenek a kiállításunkra, ami Kovács Katival, a magyar rock zenével, vagy épp csak a rollerrel kapcsolatos. A rajzok személyesen behozhatók a Zenei gyűjteménybe (Eger, Kossuth u. 18.), leadhatók a központi könyvtár portáján, feladhatók levélben: Bródy Sándor Könyvtár, 3300 Eger, Kossuth u. 16. (Írják rá: “Rock and roller”), fotókat e-mailben is várunk a zsoldima@brody.iif.hu címen. Kérlek segítsenek nekünk, hogy színvonalasan ünnepelhessük a Magyar Dal Napját! Köszönjük szépen!