Gyermekkönyvtár

Köszöntünk a Gyermekkönyvtár honlapján! Könyvtárunk több mint 40 éve várja az olvasni, tanulni, a szabadidőt hasznosan eltölteni kívánó olvasókat. A Fő tér 10. szám alatti impozáns, de barátságos környezetben kb. 16000 kötet könyv, valamint folyóiratok és diafilmek között búvárkodhattok.

Iskolai és óvodás csoportok számára könyv- és könyvtárismertető foglalkozásokat tartunk, de a hátrányos helyzetű tanulók olvasóvá nevelése is a feladataink közé tartozik. Rendezvényeink népszerűek és látogatottak.

Ha többet kívánsz megtudni rólunk, lapozz tovább, vagy gyere el személyesen! Várunk.

Kedves Szülők, kedves Pedagógusok! A könyvtár nemcsak a gyermekeknek, hanem Önöknek is nyitva áll, látogassanak el és győződjenek meg a könyveink, programjaink sokszínűségéről.

A könyvtár adatai:

Név:GYKKK Vachott Sándor Városi Könyvtár Gyermekkönyvtára
Cím:3200 Gyöngyös, Fő tér 10.
Telefon:(37) 311-883
E-mail:vsvk.gyermekkonyvtar@gmail.com